ПОЗВОНІТЬ НАМ(067) 442-57-60
ПОЗВОНІТЬ НАМ(044) 221-46-76
ГРАФІК РОБОТИПн. - Пт. 8.00 - 17.00
Заявка на ремонт
Як вибрати водяний насос?

Як вибрати водяний насос?

Якщо у Вас виникло питання «Як вибрати водяний насос?», то нижче Ви зможете знайти кілька порад від наших фахівців. У заміському будинку водяний насос є завжди дуже важливим агрегатом, оскільки є необхідність організації водопостачання, опалення та поливу. Низький тиск, відключення води, а також часті перебої можуть доставляти чимало незручностей господарям заміської ділянки. При необхідності великих обсягів водопостачання використовуються насосні станції. В даний час в магазинах представлений широкий асортимент водяних насосів, де завжди можна вибрати прилад за необхідними параметрами - розмір, ємність, вартість, бренд, а також іншим технічним характеристикам.

Класифікація водяних насосів

Класифікація водяних насосів передбачає поділ на дві основні групи: професійні та побутові насоси. Побутові насоси використовуються в приватних маєтках для організації водопостачання, опалення, а також поливу і тд. Побутові насоси діляться на дренажні і циркуляційні. Детально ознайомившись з експлуатаційними властивостями кожної групи, можна якісно вибрати необхідний Вам насос, який не тільки буде відповідати всім вашим вимогам, а й підтримувати функціонування Вашого заміського будинку.

Типи насосів

Залежно від принципу роботи водяні насоси поділяють на чотири типи:
  • Ручні;
  • Колодязні;
  • Скважинні;
  • самовсмоктуючі.
Ще один принцип класифікації насосів залежить від місця установки - інжекторні і зовнішні. Погружні насоси встановлюють в свердловини, коли треба брати воду з під землі. Даний вид насоса повністю занурюють у воду, тому він не вимагає захист сухого входу, завдяки конструкторському рішенню. Зовнішній насос застосовують в тих випадках, коли треба брати воду з колодязів, басейнів, водойм відкритого типу, а також цілих систем водопостачання. У таких насосах обов'язково повинні бути присутніми як прямий, так і зворотний клапани, а також фільтр для очищення води. Інжекторні насоси призначені для забору води з водойм глибиною 10 метрів і більше. Йдеться про насосної станції з інжекторним насосом, що забезпечує підйом рідини з глибини. Інжекторниє насоси мають спеціальне маркування із зазначенням технічних характеристик, де можна вибрати необхідні показники для системи.

Спеціалісти сервісного центру «Гідровес» допоможуть Вам зробити правильний вибір водного насоса. А також у разі несправності здійснитиремонт насоса якісно і в максимально швидкі терміни.


Також хочемо підкреслити. Який би тип водного насоса або станції Ви б не вибрали, важливо експлуатувати пристрій правильно. Рекомендуємо уважно ознайомитися з інструкцією по експлуатації приладу, а також гарантійним зобов'язанням виробника. А також здійснюватимонтаж насоса Київ тільки за допомогою професіоналів.

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

* ЗАПОВНІТЬ ЛАСКА ВСЕ ПОЛЯ ЩОБ НАШІ МЕНЕДЖЕРИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ВАМИ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ВСІХ ДЕТАЛЕЙ ЗАМОВЛЕННЯ