ВИРОБНИЦТВО СТАНЦІЙ ВОДОПОСТАЧАННЯ

У сучасному світі ефективна робота підприємств неможлива без використання насосних станцій водопостачання. Крім того, без системи водопостачання зараз не обходиться жоден житловий об’ект.

Використання насосів і насосних станцій

Водяные насосы и насосні станції використовуються для організації безперебійної подачі питної або технічної (хімічно неагресивної) води. Такі системи знайшли своє застосування у виробництві, важкої і легкої промисловості, аграрному секторі та багатьох інших сферах.

Сучасні насосні станції водопостачання – це автоматизоване обладнання, яке не потребує постійної присутності людини для здійснення робочого процесу. А також здатні працювати за заданим алгоритмом і в певному режимі.

Компанія «Гідровес» є виробником насосних станцій різних модифікацій, що дозволить кожному клієнту підібрати оптимальний, що задовольняє всім початковим умовам, варіант за прийнятною ціною.

Асортимент насосів і насосних станцій

В асортименті нашої продукції є насосні станції різних рівнів підйому (від першого і вище), установки підвищення тиску, що сприяють збільшенню сили натиску, а також циркуляційні насоси, що застосовуються для організації опалення.

Висока кваліфікація співробітників і постійне використання найпередовіших технологічних нововведень. Це дозволило нам налагодити виробництво якісного обладнання, який не поступається за характеристиками закордонним аналогам. Маючи дуже привабливу цінову політику і тривалий гарантійний період, сервіс насосів буде проводитися абсолютно безкоштовно.

Сфера використання насосних станцій водопостачання дуже різноманітна. Вони призначені для безперебійного водопостачання будинків і промислових підприємств, підвищення тиску в системах водопостачання багатоквартирних будинків, а також для зрошення парків і садових ділянок.

Тип насоса і область поставлених завдань визначають особливості конструкції насосного обладнання та його потужність.

Принцип дії насосної станції водопостачання грунтується на заборі води з джерела і подальшої її подачі під тиском в гидробак. Таким чином, завдяки насосним станціям водопостачання забезпечується безперебійна подача води на об’єкті.

Види насосних станцій водопостачання

Існує кілька видів насосних станцій водопостачання:

  1. Насосні станції водопостачання першого рівня підйому. Вони перекачують воду в спеціальні очисні споруди.
  2. Насосні станції водопостачання другого рівня підйому. Перекачують воду безпосередньо в системи водопостачання.
  3. Насосні станції водопостачання наступних рівнів підйому (в залежності від необхідного рівня води).
  4. Насосні станції підкачки. Вони використовуються для забезпечення високого тиску води.
  5. Циркуляційні насосні станції. Ці станції встановлюються на промислових об’єктах і замикають систему водопостачання.

Незважаючи на те, що насосні станції водопостачання застосовуються на об’єктах різного призначення, до них всюди висуваються однакові вимоги:

  • висока потужність;
  • висока надійність;
  • можливість ремонта.

Насосні станції водопостачання виготовляються тільки на спеціалізованих заводах Їх монтаж і підключення виконується фахівцями на об’єкті.

Виробництво насосних станцій водопостачання

При виробництві насосних станцій водопостачання на нашому підприємстві використовуються сучасні технології. А також здійснюється суворий виробничий контроль за дотриманням стандартів.

Всі станції водопостачання, які виробляються нашою компанією, піддаються різним перевіркам після їх випуску. Це гарантує довговічність, надійність і високу якість роботи нашого обладнання.

Компанія « Гідровес » – досвідчений виробник насосних станцій водопостачання різного призначення. Звернувшись до наших фахівців, Ви отримаєте професійну консультацію і зможете підібрати. А також купити станцію водопостачання, цікаву для за прийнятною ціною.

Можливо Вам будуть цікаві інші послуги:

Виробництво станцій пожежогасіння

Насосні агрегати

Насосні станції

Сорочки охолодження свердловинних насосів