ВИРОБНИЦТВО СТАНЦІЙ ПОЖЕЖОГАСІННЯ

Станція пожежогасіння – це автоматизоване обладнання, призначене для локалізації та ліквідації загорянь в приміщеннях побутового та промислового характеру.

Пристрій таких установок багато в чому нагадує конструкцію стандартних насосних станцій водопостачання. Але істотним їх відмінністю є висока продуктивність системи і повна безвідмовність. Завдяки чому можна добитися ліквідації загорянь за короткий час, запобігши поширенню вогню і виникненню великого пожежі.

Установка станцій пожежогасіння

Установка станцій пожежогасіння є обов’язковою умовою безпеки. Процес регулюється новим законодавством щодо експлуатації житлових, адміністративних і промислових об’єктів, а також господарських блоків і ангарів.

Компанія «Гідровес» спеціалізується на виробництві високоякісного насосного обладнання. У модельному ряді представлені і повністю автоматизовані станції пожежогасіння.

Придбати підходяще по потужності, габаритами і продуктивності обладнання можна зателефонувавши по одному з вказаних на сайті телефонів.

Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант, а також організують установку насосів у відповідності з усіма правилами і технічними вимогами.

Крім цього, у нас завжди можна купити оригінальні запчастини до насосів будь-яких модифікацій за демократичною ціною.

Останнім часом в нашій країні почастішали випадки загорянь. Наслідком яких є загроза загибелі людей, а також псування різного майна.

Як відомо, вода служить недорогим і доступним ресурсом для усунення загорянь. Установка систем пожежогасіння є обов’язковою і порівняно дешевою мірою протипожежної безпеки будь-якої будівлі.

Характеристика станцій пожежогасіння

Станція пожежогасіння служить для перекачування води з джерела водопостачання в систему автоматичного протипожежного водопостачання і захищає об’єкти від пожежі.

Тип і потужність станцій пожежогасіння залежать від багатьох факторів. Наприклад:

 • призначення об’єкта;
 • методи пожежогасіння;
 • джерела водопостачання (водойма, резервуар, зовнішній водопровід).

Насосні станції пожежогасіння можуть бути стаціонарними і розташовуватися безпосередньо в будівлі, а також можуть бути мобільними, тобто пересувними.

В склад станцій пожежогасіння обов’язково входять насоси різних видів. Їх тип і кількість вибирають, виходячи з характеристик об’єкта, в якому буде стояти станція пожежогасіння.

Насосні установки пожежогасіння бувають наступних типів:

 • Станція автоматичного пожежогасіння.
 • Станція водяного пожежогасіння.

Ці станції, в свою чергу, поділяються на 2 види:

 1. спринклерні – впливають безпосередньо на вогнище спалаху;
 2. дренчерні – перешкоджають поширенню вогню шляхом створення водяних завісів.
 • Модульні насосні станції.
 • Моноблочні насосні станції.
 • Насосні станції зовнішнього пожежогасіння.
 • Підземні насосні станції пожежогасіння.

Звичайно, в основному насосні станції пожежогасіння працюють в черговому режимі, але при виникненні відкритого вогню, диму або при різкому підвищенні температури всі необхідні датчики спрацьовують і станція пожежогасіння впливає на вогнище спалаху.

Виробництво станцій пожежогасіння – Гідровес

Компанія «Гідровес» виробляє насосні станції пожежогасіння, виходячи з вимог замовника. Ми пропонуємо повністю готові до експлуатації станції пожежогасіння.

Перевагою нашої продукції є те, що наші станції пожежогасіння овідрізняються справністю і багатофункціональністю, підходять для частого використання, мають тривалу гарантію і порівняно дешеву вартість. Крім того, наша компанія здійснює обслуговування насосних станцій пожежогасіння і зробить ремонт станції в найкоротші терміни.

Спеціалісти компанії «Гідровес» спроектують насосну станцію пожежогасіння, яка підходить саме для вашого об’єкта.

Можливо Вам буде цікаво інші послуги:

Виробництво станцій водопостачання

Насосні агрегати

Насосні станції

Сорочки охолодження свердловинних насосів