Центрування валів консольних насосів та електродвигунів

Основним елементом будь-якого типу насоса, що забезпечує його функціонування, є двигун. Його неправильна робота може привести не тільки до зайвого споживання електроенергії, але і повністю вивести з ладу все обладнання.

Одним з найпоширеніших дефектів, що негативно позначаються на роботі насосних станцій єрозцентровка мотора. В результаті якої навантаження на діючі інгредієнти механізму розподіляється нерівномірно. Це призводить до швидкого зносу деталей.

Уникнути подібних неприємностей допоможе регулярне технічне обслуговування насосів. Яке дозволяє на початковій стадії виявити всі відхилення в роботі системи. А також попередити виникнення аварійної ситуації.

 

Спеціалшісти компанії«Гідровес» зможуть в найкоротші терміни виконати центрування валів насоса. Тим самим налагодити оптимальний режим безперебійного функціонування не тільки системи подачі, але і відкачування води.

При необхідності, ми організуємо проведенняремонтних робіт. А також діагностику насоса на території клієнта, позбавивши його від необхідності транспортування агрегату до нас.

Для забезпечення безперебійної роботи насосного обладнання проводиться центрування валів двигуна. В результаті якої забезпечується рівномірне навантаження на всі механізми системи.
 


Центрування валів двигуна і насоса проводиться за допомогою скоб, притисків, щупів і лінійок.


 

Найбільш точним методом є лазерна центровка насоса. Застосування такого способу в рази збільшує продуктивність ремонтних і налагоджувальних робіт.

ПРАВИЛЬНЕ ЦЕНТРУВАННЯ ВАЛІВ КОНСОЛЬНИХ НАСОСІВ І ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ – ЦЕ НАДІЙНА РОБОТА ВАШОГО ОБЛАДНАННЯ.

В нашій команді працюють перевірені і надійні фахівці, які проведуть центрування валів насоса. А також ми застосовуємо новітнє обладнання. В результаті – згідно всіх нормативів і правил роботи з насосними системами.

 

Для забезпечення комфорту і зручності наших клієнтів ми забезпечили різні способи для зв’язку з нашим персоналом. Ви можете замовити послугу зворотного зв’язку. І ми зв’яжемося з Вами у зручний для Вас час. А також організуємо виїзд майстрів безпосередньо на об’єкт. Отже, це зменшить витрати Вашого часу та фінансові витрати на транспортування обладнання.