СВЕРДЛОВИННІ НАСОСИ

Ремонт свердловинних насосів будь-якої конструкції і ступеня складності є одним з діючих напрямків нашої компанії. Завдяки високій кваліфікації працюючих у нас фахівців, а також використання для проведення повної діагностики насоса сучасного обладнання, ми забезпечимо якісне та швидке виконання ремонтних робіт. Ми забезпечуємо заміну зношених деталей не тільки у відповідності з усіма технологічними процесами, а й з гарантією безперебійного функціонування пристрою в майбутньому.

Свердловинні насоси – необхідне обладнання для перекачування питної води та організації водопостачання житлових і виробничих споруд, господарських блоків і об’єктів промислового призначення.

На жаль, тривала експлуатація, погана якість води або порушення умови використання часто призводять до виходу обладнання з ладу. Це тягне за собою необхідність його заміни або виконання відновлювальних робіт.

ремонт скважинных насосов ремонт скважинных насосов Киев

Ремонт свердловинних насосів в Києві може здійснюватися на території замовника. Отже, це позбавляє Вас від рішення проблем транспортування зламаного обладнання. А також безпосередньо в нашому сервісному центрі. Тут клієнту буде запропонований повний спектр послуг, включаючи профілактичні заходи.

Ща таке свердловинний насос? Простими словами – це погружний агрегат для свердловин. Як відомо, їх глибина може мати кілька десятків метрів. Поверхневим насосів не під силу перекачувати воду з великих заглиблень. Відповідно, використання глибинного обладнання в даному випадку найбільш доцільно.

Свердловинні заглибні насоси бувають двох видів:

  • центробіжні
  • шнекові.

Відцентрові насоси мають як вищий натиск, так і високу продуктивність.

ЗАМОВИТИ РЕМОНТ СВЕРДЛОВИННОГО НАСОСА ЯКІСНО І З ГАРАНТІЄЮ

В процесі експлуатації обладнання можуть відбуватися різні поломки, що вимагають не тільки ремонт свердловинного насоса, але і заміни деяких елементів системи.

Досвід фахівців нашої компанії дозволить здійснити ремонт насосов для свердловин на професійному рівні, а також в досить короткі терміни.

Для виклику майстра або замовлення послуги на сайті нашої організації досить залишити заявку на ремонт і ми зв’яжемося з вами. Співпрацюючи з нами, ви будете впевнені в безперебійній роботі вашого обладнання довгий час.

Більш того, крім ремонту циркуляційних насосів наша компанія здійснює і ремонт інших видів насосного обладнання. Ознайомитися з ними Ви можете перейшовши за посиланням: