СВЕРДЛОВИННІ ОГОЛОВКИ

Одними з найважливіших запасних частин до насосів свердловинного типу є свердловинні оголовки. Ці деталі використовуються в якості захисного елемента, що запобігає можливе затопленнясвердловини в результаті аварійної ситуації. А також перешкоджають попаданню в її гирлі сміття і зливових вод. Це значно полегшує процес експлуатації і знижує ризик виходу з ладу дорогої установки водопостачання.

Свердловинні оголовки: що це?

Для виготовлення свердловинних оголовків використовується якісний пластик, що доповнюється гумовим кільцем ущільнювача. Ця деталь монтується безпосередньо на обсадних труб, створюючи додатковий вакуум і підвищуючи продуктивність роботи насоса.

Крім перерахованих вище переваг застосування свердловинних оголовків, існує ще кілька чинників, які говорять про необхідність їх установки:

  • зниження ризику крадіжки дорогого насосного обладнання;
  • спрощення технічної частини експлуатації самого колодязя і його чистки;
  • простота монтажу оголовка, що не вимагає використання зварювального апарату або будь-яких спеціальних пристосувань;
  • підвищення надійності кріплення самого насоса з можливістю використання для його установки лебідки, крана або тельфера, так як з’являється можливість закріпити стропа за болти.

Та й сам зовнішній вигляд свердловини стає більш естетичним і акуратним.

У нас представлений широкий асортимент свердловинних оголовків різних розмірів, так що підібрати необхідний варіант не складе труднощів. А приємні ціни і швидка обробка замовлень зроблять співпрацю з нами приємною і взаємовигідною.

Можливо, Вам будуть цікаві інші комплектуючі для монтажу:

Гідрострілки

Байпасні вузли

Водовимірювальні вузли

Нержавіючі гребенки