САМОВСМОКТУЮЧІ НАСОСИ І СТАНЦІЇ

Ремонт насоса – захід відповідальне і копітка, що вимагає значних знань і досвіду в цій сфері. компанія «Гідровес»спеціалізується на усуненні неполадок насосного обладнання і станцій будь-якої складності. Включаючи повну діагностику обладнання та заміну вийшли з ладу комплектуючих.

Кваліфіковані фахівці, які досконало знають специфіку роботи подібних пристроїв, зроблять якісне обстеження насоса. При цьому використовуючи високоточне сучасне обладнання. Вони зможуть виявити причину поломки і запропонувати варіанти її усунення.

Ремонт насосов від компанії Гідровес

Ремонт водяного насоса може бути проведений як на території нашого підприємства, так і безпосередньо у замовника. При цьому, Вам не доведеться гаяти час на очікування приїзду фахівця, оскільки злагоджена робота менеджерів дозволяє зробити обробку замовлень максимально швидкою.

Більш детально ознайомитися з повним переліком послуг, які надає наша компанія « Гідровес », Ви можете на сайті, просто вибравши відповідну рубрику, або зателефонувавши за вказаним телефоном.

З нами вас більше не буде турбувати питання: де відремонтувати насос або насосну станцію якісно і за прийнятною ціною.

Ремонт водяного насоса     Ремонт водяного насоса Киев

Потрібен ремонт самовсмоктуючого насоса або станції?

Компанія «Гідровес» Чи вирішить ваші проблеми швидко і якісно. Якщо у вас є дачна ділянка або приватний будинок, то самовсмоктувальний насос буде знахідкою в господарстві. Такий агрегат забезпечує подачу води від джерела в систему домашнього водопостачання.

Насос йде в комплекті з мембранним або накопичувальним баком, що в сукупності утворює насосну станцію.

У разі використання накопичувального бака необхідно встановити на ньому датчик контролю води. Найбільш поширений у використанні варіант установки насоса на мембранний бак, оснащений реле контролю тиску.

Самовсмоктуючі насоси бувают:

  • центробіжні;
  • вихреві.

Щоб здійснити ремонт самоусмоктувальних насосів і станцій, необхідно провести діагностику апарату для установки причин поломки. Ми пропонуємо професійний ремонт з гарантією будь-якого водяного агрегату, а також технічний супровід на весь термін експлуатації.

Для того, щоб замовити ремонт самоусмоктувальних насосів і станцій у нас, вам достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті або залишити заявку. Менеджери компанії зв’яжуться з вами найближчим часом і уточнять деталі.

Більш того, крім ремонту циркуляційних насосів наша компанія здійснює і ремонт інших видів насосного обладнання. Ознайомитися з ними Ви можете перейшовши за посиланням: