ЦИРКУЛЯЦІЙНИЙ НАСОС

Правильна робота циркуляційного насоса є гарантією ефективного функціонування цілої опалювальної системи, заснованої на принципі примусової циркуляції води.

Подібні агрегати рідко виходять з ладу за умови неухильного виконання правил експлуатації, прописаних виробниками. Але якщо це все-таки відбулося, то довірити ремонт циркуляційного насоса </ strong> варто професіоналам спеціалізованого сервісного центру.

Досвід компанії Гідровес в ремонті насосного обладнання

Фахівці компанії « Гідровес » мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи з подібним обладнанням, тому без праці визначать причину поломки, провівши доскональне обстеження насоса, і зможуть швидко її усунути.

Причому, діагностика і ремонт пристрою можуть бути виконані не тільки в нашому сервісному центрі, але навіть на території клієнта, ніяк не позначившись на якості послуг, що надаються.

На нашому складі завжди є необхідний перелік запчастин до насосів різних фірм і модифікацій.

Це дозволяє виконувати всі відновлювальні роботи, пов’язані із заміною що вийшли з ладу комплектуючих і навіть цілих блоків насосного обладнання в максимально стислі терміни, не доставляючи незручностей замовнику.

Основне призначення такого агрегату полягає в здатності циркуляції в системі опалення теплоносія і роботи при високій температурі. При виборі циркуляційного насоса важливо враховувати його продуктивність, що в майбутньому забезпечить його продуктивну роботу.

Характеристика циркуляційних насосів

Циркуляційні насоси класифікуються за кількома показниками:

  1. За системою конструкції циркуляційні насоси діляться:
  • одинарний;
  • спарений.

2. По влаштуванню електродвигуна:

  • з сухим ротором;
  • з ротором, який омивається перекачуваною рідиною (мокрий) .

Фахівці нашої компанії допоможуть не тільки вибрати циркуляційний насос, ремонт його ви також можете здійснити у нас, замовивши потрібну послугу на сайті.

ЕФЕКТИВНА РОБОТА ЦИРКУЛЯЦІЙНОГО НАСОСА - ЗАПОРУКА ЯКІСНОЮ РОБОТИ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ АБО КОНДИЦІОНУВАННЯ

У нас представлений широкий асортимент насосного обладнання відомих виробників і торгових марок. Кожному товару відповідає опис і короткі характеристики.

Здійснити ремонт циркуляційних насосів можна швидко і не виходячи з дому. Досить тільки зробити замовлення і наші співробітники зв’яжуться з вами найближчим часом.

Більш того, крім ремонту циркуляційних насосів наша компанія здійснює і ремонт інших видів насосного обладнання. Ознайомитися з ними Ви можете перейшовши за посиланням: