ПОЗВОНІТЬ НАМ(067) 442-57-60
ПОЗВОНІТЬ НАМ(044) 221-46-76
ГРАФІК РОБОТИПн. - Пт. 8.00 - 17.00
Заявка на ремонт

Ремонт насосів і насосних станцій в Києві

Якщо Вам знадобився ремонт насосів в Києві, фахівці сервісного центру «Гідровес» готові запропонувати Вам ряд послуг.

Ремонт електродвигуна насоса

remont nasosov

Електродвигун насоса -це центральна частина насоса, при поломці якої повністю зупиняється робота приладу. Подача води або відкачування каналізаційних вод залежить від коректного функціонування даної деталі.

В ході експлуатації насоса рекомендується періодично проводити ремонт электродвигателя для того, щоб уникнути серйозних поломок.

Ремонт каналізаціонного насоса

remont nasosov

Каналізаціонний насос – це агрегат, який все частіше з’являється в будівлях приватного сектора. Хоча, слід зауважити, що в першу чергу каналізаційний насос використовується в промислових цілях. Він призначений для перекачування стічних вод і нечистот з приміщення в потрібне місце.

Для правильної і ефективної роботи даного пристрій дуже важливо дотримуватися правил експлуатації, отже періодично проводити ремонт та профілактику функціонування каналізаційного насоса.

Ремонт циркуляційного насоса

remont nasosov Відмінним рішенням для опалювальної системи для побудови приватного сектора єциркуляційний насос. Але при поломці даного пристрою завжди виникає питання«Як відремонтувати циркуляційний насос?».

Зверніться до фахівців сервісного центру «Гідровес», які зроблятьремонт циркуляційфного насоса швидко та якісно.

Ремонт дренажного насоса

remont nasosov Дренажный насос дуже затребуваний у власників приватних будинків або заміських ділянок. Це агрегат призначений для відкачування з різних резервуарів великої кількості води. За допомогою цього пристрою можна зробити дренаж колодязів, басейнів, підвалів або інших ділянок.

Також у виробництві дренажний насос допомагає регулювати:

  • рівень води у водоймах;
  • зрошувати ділянки;
  • відкачувати відходи та ін.

Ремонт скважинного насоса

remont nasosov Скважинний насос – це важливий прилад для перекачування питної води, а також функціонування системи водопостачання житлових і виробничих споруд, господарських блоків і об’єктів промислового призначення.

На жаль, тривала експлуатація, погана якість води або порушення умови експлуатації часто призводять до виходу обладнання з ладу, що тягне за собою необхідність його заміни або ж ремонта.

Ремонт самовсмоктувальний насосів та станцій

remont nasosov Для пристрою ефективних систем водопостачання в приватних будинках і заміських ділянках часто рекомендується використання самовсмоктуючого насоса для води. Отже, з назви випливає, що даний агрегат здатний, перебуваючи на невеликій відстані, від джерела забору води, піднімати рідину з глибини, пропускаючи її «через себе».

Якщо прилад вийшов з ладу, важливо здійснити ремонт самовстмоктуючих насосів і станцій. Ддля цього необхідно в першу чергу провести діагностику апарату для установки причин поломки.

 


Ми пропонуємо професійний ремонт з гарантією будь-якого водного агрегату, а такожтехнічне супроводження на весь термін експлуатації. Спеціалісти сервісного центру «Гідровес» швидко і якісно проведуть діагностику і ремонт насоса.


Кваліфікація наших фахівців не тільки підтверджується багаторічним досвідом в цій сфері, але і позитивними відгуками наших клієнтів.

 

 

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

* ЗАПОВНІТЬ ЛАСКА ВСЕ ПОЛЯ ЩОБ НАШІ МЕНЕДЖЕРИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ВАМИ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ВСІХ ДЕТАЛЕЙ ЗАМОВЛЕННЯ