РЕМОНТ НАСОСА DAB

Компанія DAB близько 40 років виробляє насоси, які застосовуються як в промислової діяльності, так і відповідні для приватного використання. Серед її продукції циркуляційні, заглибні, свердловинні насоси, насосні станції і багато іншого. Продукція DAB виробляється з високоякісних матеріалів, що забезпечують тривалий термін експлуатації техніки.

Вплив на зовнішнє середовище мінімально, а ефективність насосів висока. Ремонт DAB від компанії Гідровес це завжди швидко і якісно. Якщо у вас виникла проблема з насосним обладнанням, зверніться в ремонтний центр, як тільки помітите поломку. Так ви можете позбавити себе від дорогої покупки нового обладнання і довгі роки користуватися вже встановленими насосом.

Продовжити експлуатацію насосного обладнання допоможе ремонт DAB, який може провести компанія «Гідровес». Ми пропонуємо усунення поломки будь-якої складності, яке проводиться в короткі терміни. Оптимальна ціна ремонту – наша перевага!

Якщо Вас цікавить ремонт насосів інших брендів, Ви можете перейти на сторінку опису: Ремонт насоса LOWARAРемонт насоса WILLOРемонт насоса PENTAXРемонт насоса SAERРемонт насоса Sprut,  Ремонт насоса PENTAXРемонт насоса PEDROLLOРемонт насоса SPERONIРемонт насоса GRUNDFOS, Ремонт насоса Calpeda.

Крім одноразового ремонтного втручання, ми пропонуємо повноцінне сервісне обслуговування вашого насосного обладнання. Це допоможе передбачити поломки і заощадити на ремонті, а також значно продовжити термін користування насосом.

Качество насосов Dab

Компания DAB славиться виробництвом насосного обладнання високого і доступного якості. Його різноманітність, вироблене італійцями, надзвичайно широко: від звичайних відцентрових виробів у великих установках до техніки, яку використовують для гасіння пожежі. Всім відомо, що навіть найякісніший продукт зношується і йому необхідно сервісне обслуговування. Щоб виконати ремонт насосів DAB , радимо вам звернутися до наших фахівців компанії « Гідровес ». Вони відновлять робочий процес і подарують обладнання життя з другого дихання, і воно прослужить вам ще багато років.

РЕМОНТ ІТАЛІЙСЬКИХ НАСОСІВ

Послуги нашого сервісного центру по ремонту циркуляційного насоса DAB:

  • Осуществляем диагностику.
  • Робимо перемотування електродвигуна.
  • Використовуємо тільки оригінальні запчастини.
  • Здійснюємо заміну підшипників. </ Li>
  • Даємо гарантії на всі зазначені ремонтні роботи.
  • Можливий виїзд майстра на об’єкт. </ Li>
  • Здійснення ремонту на місці експлуатації обладнання.

Крім одноразового ремонтного обслуговування, наші фахівці можуть виконати повне сервісне обслуговування вашого обладнання для того, щоб попередити можливість поломки і заощадити на подальшому ремонті, а також збільшити термін експлуатації насосного апарату.