РЕМОНТ НАСОСА CALPEDA

Італійська фірма Calpeda наповнює ринок якісним насосним обладнанням, яке користується попитом як у приватних осіб, так і у великих компаній. Серед моделей компанії заглибні і напівзаглибні, відцентрові, лінійні, зважених і інші. Різноманітність характеристик дозволяє знайти обладнання для будь-яких цілей, а висока якість забезпечує довгий термін експлуатації. Ремонт насоса Calpeda нашою компанією це запорука надійної і тривалої роботи Вашої техніки.

Згодом ремонт насоса Calpeda неминучий, така техніка потребує в сервісному обслуговуванні. Найчастіше поломки схильні сальники, кільця ущільнювачів, а також манжети. У той же час електромотор рідко виходить з ладу завдяки продуманій конструкції.

Довірте ремонт Calpeda професіоналам з « Гідровес »! Наш досвід і якість роботи дозволяє усунути будь-яку поломку в стислі терміни.

Починаючи роботу, ми проводимо діагностику для того, щоб точніше визначити причину несправності. Вам не потрібно перевозити обладнання до нас. Фахівці « Гідровес » оглянуть насос на вашій території.

remont-nasosov-calpeda

Якщо Вас цікавить ремонт насосів інших брендів, Ви можете перейти на сторінку опису:Ремонт насоса LOWARAРемонт насоса WILLOРемонт насоса PENTAXРемонт насоса SAERРемонт насоса DAB,  Ремонт насоса PENTAXРемонт насоса PEDROLLOРемонт насоса SPERONIРемонт насоса GRUNDFOS, Ремонт насоса Sprut, Ремонт насоса Roma.

Ми пропонуємо не тільки ремонт, а й сервіс Calpeda. Така послуга позбавить вас від необхідності частого втручання і продовжить термін використання насосного обладнання.

Насоси від італійської фірми Calpeda – це обладнання промислового використання, має великий запас міцності, а це забезпечує тривалий термін їх експлуатації. І якщо ви будете дотримуватися вимог і норми, створите правильний режим і умови використання, то отримаєте велику віддачу від цієї техніки.

НАСОСИ CALPEDA І ЇХ ЯКІСНИЙ РЕМОНТ

Але навіть найміцніше обладнання виходить з ладу і тоді необхідний ремонт насоса Calpeda. Які ж основні причини вибивають техніку з ладу? Найчастіше це:

 • Неправильне зберігання пристрою.
 • Недотримання правил експлуатації.
 • Робота насоса без рідини, що призводить до гідравлічного удару.
 • Завищення температури електромотора вище прийнятного значення.
 • Заборонені або забруднені рідини використовуються для їх перекачування.

Компанія «Гідровес» візьметься за ремонт техніки, яка знаходиться в будь-якому стан і гарантує провести якісну діагностику для подальшого усунення неполадки. Будуть проведені перемотування двигуна і заміна всіх деталей, які вийшли з ладу. В кінці обладнання тестується на справність.

Чому варто вибрати Гідровес при ремонті насосів

Ремонт насосів Calpeda від майстрів своєї справи компанії «Гідровес» буде виконано якісно і в зазначений термін.

Компанія Calpeda – це італійська марка. Вона займається виробництвом промислового устаткування, яке знамените своєю міцністю. Тому ви можете довгостроково використовувати його в своїх цілях, а правильне дотримання всіх необхідних норм і вимог підвищить ці шанси.

Чому варто вибирати техніку від компанії Calpeda? Ось деякі аргументи:

 • Широкий асортимент вибору насосів – більше 2000 тисяч.
 • Діапазон потужності знаходиться в межах від 0,25 до 350 кВт.
 • Насоси поширюються по всьому світу і продаються в 140 країнах світу.
 • Для виробництва обладнання використовуються п’ять різновидів металу, це дозволяє отримати більш міцний і якісний матеріал.
 • Оптимальне співвідношення за ціною, якістю та гарантійному обслуговуванню.
 • Компанія «Гідровес» здійснює ремонт насосів Calpeda швидко і надійно.

Італійське виробництво знаходиться в постійному вдосконаленні своїх технологій, внаслідок чого на ринок поставляються тільки високоякісні та перевірені вироби, а всі комплектуючі та матеріали виробляються усередині холдингу на кращому обладнанні. Компанія має численну кількість філій по всьому світу і користується великим успіхом у клієнтів.

Якщо вам необхідний ремонт насоса Calpeda , будемо раді надати цю послугу.