ОБСЛУГОВУВАННЯ СВЕРДЛОВИННОГО НАСОСА

Тривала і коректна робота свердловинних насосів в безаварийном режимі можлива лише при повному дотриманні всіх експлуатаційних правил і умов використання обладнання, постійному контролі за станом усіх його вузлів і своєчасному проведенні планових ремонтів.

Обслуговування свердловинних насосів від компанії Гідровес

Наша компанія спеціалізується на проведенні повного технічного обслуговування свердловинних насосів, що включає в себе:

  • професійну діагностику обладнання, що проводиться із застосуванням найпередовіших технологій;
  • наладку економного режиму роботи;
  • регулярний огляд деталей і вузлів пристрою;
  • ззаміну масла і фільтрів;
  • установку нових оригінальних запчастин;
  • проведення заходів, що запобігають виходу з ладу системи;
  • виконання поточних ремонтів, попереджуючих виникнення збоїв в роботі і серйозних аварійних ситуацій.

Правильний підхід, висока кваліфікація персоналу, знання всіх тонкощів і нюансів пристрою насосних станцій, орієнтованість на клієнта та індивідуальний підхід до кожного замовлення.

обслуживание скважинных насосов

Прийнятні ціни роблять співпрацю з нами приємною та взаємовигідною, незалежно від обсягу виконуваних робіт.

Наша компанія вже багато років займається продажем і обслуговуванням насосів і обладнання. Однією з найбільш затребуваних послуг єобслуговування свердловинних насосів.

Характеристика свердловинних насосів

Свердловинний насос – це обладнання, яке встановлюється в свердловину для подачі води. Проводиться такий насос з матеріалу, стійкого до корозії, тому що занурюється він безпосередньо в воду.

Свердловинні насоси бувають:

  • центробіжні;
  • шнекові.

Більшою популярністю користуються відцентрові свердловинні насоси, вони мають більший спектр гідравлічних характеристик.

Сфера застосування свердловинного насоса різноманітна. Його використовують як для побутових потреб, так і в промислових цілях. Термін експлуатації обладнання безпосередньо пов’язаний з областю його застосування, а також технічними характеристиками рідини, в яку занурений агрегат.

Якщо ви зіткнулися з проблемою виходу з ладу обладнання або некоректною роботою його елементів, наша компанія надасть перелік послуг по усуненню вашої проблеми. замовивши обслуговування свердловинних насосів в нашій компанії, ви отримаєте кваліфіковану допомогу майстрів з виїздом на місце замовлення.