ОБСЛУГОВУВАННЯ САМОВСМОКТУЮЧИХ НАСОСІВ

Вихід з ладу насосної станції доставляє масу незручностей і проблем. Це пов’язане з відсутністю подачі води, пошуком відповідного ремонтного сервісу, придбанням запасних частин і проведенням відновлювальних процедур.

обслуживание самовсасывающих насосов

Уникнути подібних непередбачених ситуацій допоможе планове технічне обслуговування насосів. Що дозволяє своєчасно виявити і усунути не тільки можливі неполадки, а й попередити серйозну поломку. А також істотно продовжити термін експлуатації обладнання.

Обслуговування насоса повинен виробляти кваліфікований фахівець, який має значний досвід роботи в цій сфері і знає тонкощі пристрою подібних агрегатів.

Обслуговування самовсмоктуючих насосів від компанії Гідровес

Сервісний центр “Гідровес” надає повний спектр послуг з діагностики обладнання, налагодження економного режиму споживання енергоресурсів насосними станціями. А також заміні зношених запчастин і масла, чищення насосів.

Крім того, ми можемо організувати перший запуск пристрою у відповідності з усіма правилами та вимогами, прописаними виробником, здійснювати регулярний огляд і спостереження за коректним функціонуванням системи, що дозволить уникнути виникнення аварійних ситуацій.

Справжньою знахідкою для дачних і заміських ділянок є самовсмоктуючий насос. Істотна особливість такого агрегату – це легкість в експлуатації і довговічність.

Характеристики самовсмоктуючих насосів

Самовсмоктуючі насоси добре зарекомендували себе і в промисловому використанні. Тут їх використовують для відкачування рідин різної щільності (мазут, дизельне паливо).

Залежно від конструкції насоси для зважених типу бувають декількох видів:

  • центробіжного типу;
  • вихревого типу;
  • з інжектором.

Технічне обслуговування самоусмоктувальних насосів вимагає особливого підходу і професіоналізму. У нашій компанії ви зможете замовити повний перелік послуг, який включає:

  • діагностику агрегата;
  • заміну старих і установку нових деталей;
  • профілактику економною працездатності обладнання.

У нас ви можете замовити якісне обслуговування самоусмоктувальних насосів , для цього вам не доведеться витрачати час на транспортування і доставку. Команда досвідчених фахівців завжди готова виїхати до вас для ремонту і усунення неполадок вашого обладнання.

Для цього достатньо залишити заявку на сайті або зв’язатися по телефону з нашими менеджерами.