ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСОСІВ ПІДВИЩЕННЯ ТИСКУ

Насосы повышения давления необходимы в ситуациях, когда требуется существенно увеличить напор подачи воды. Они применяются в бытовых и промышленных целях, позволяя организовать бесперебойное водоснабжение. Необходимое не только для качественного производственного процесса, полива и тд., но и для систем отопления.

Для безаварийного функционирования такого оборудования важно своевременное проведение профилактических мер. Які перешкоджають виникненню серйозних поломок, що вимагають чималих коштів і зусиль для їх усунення.

Технічне обслуговування насосів підвищення тиску/a> є одним з діючих напрямків компанії «Гідровес». Наш кваліфікований штат співробітників,що володіють величезним досвідом роботи в сфері ремонту насосного обладнання. Ми використовуємо передові технологій для діагностики та виявлення можливих несправностей. Наявність оригінальних частин до багатьох моделей пристроїв гарантують кожному клієнту отримання очікуваного результату і безперебійну роботу насосного обладнання все брендів.

Ми можемо організувати регулярний моніторинг за станом всіх блоків і комплектуючих насосів підвищення тиску, провести необхідну заміну масла, здійснити правильний запуск системи, налаштувати її роботу в економному режимі, позбавляючи власників від зайвої витрати енергоресурсів.

Проблема слабкого напору води знайома багатьом, хто живе в багатоповерхових будинках. Для її вирішення використовують насоси підвищення тиску. Слід зазначити, що при покупці такого агрегату необхідно враховувати його потужність. Також слід зазначити, що насоси мають два режими: ручний і автоматичний. При ручному помпа буде знаходитися в постійному режимі роботи, а при автоматичному регулюється за допомогою датчика.


Насоси підвищення тиску бувають декількох видів:

  • вакумні;
  • циркуляційні;
  • центробіжні.

 

Поширена причина поломки насосів – погана якість води. Через це можуть виходити з ладу не тільки деталі обладнання, які вимагають заміни на нові, але іноді і сам агрегат. У разі поломки приладу обслуговування насосів підвищення тиску буде включати комплекс заходів для його усунення.

ГАРАНТОВАНИЙ РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСОСІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ТИСКУ

У нашому штаті працюють кваліфіковані майстри, які мають великий досвід по ремонту насосів. Замовивши обслуговування насосів підвищення тиску в нашій компанії, ви отримаєте не тільки якісне гарантійне обслуговування обладнання, але і професійну консультацію і технічну підтримку на всіх етапах установки і експлуатації агрегатів.