ОБСЛУГОВУВАННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ НАСОСІВ І СТАНЦІЙ

Кваліфіковане обслуговування каналізаційних насосів і станцій – вважлива умова тривалого і безперебійного функціонування системи відкачування стічних вод. Будь-яка аварійна ситуація, викликана несправністю будь-якої деталі обладнання, пов’язана з масою незручностей і проблем. В результаті буде потрібно певний час і деякі фінансові витрати.

Уникнути подібних казусів допоможе регулярне обстеження насоса і всіх складових його механізму. Це дозволить своєчасно замінити зношені деталі, а також уникнути серйозних поломок.

 


Кваліфіковані фахівці нашої компанії зможуть надати весь спектр послуг по обслуговуванню каналізаційних насосів. Включають в себе:

  • повну професійну діагностику обладнання, що дає можливість виявити відхилення в роботі системи на ранніх стадіях. В результаті – швидко ліквідувати їх причину;
  • заміну специфічних вузлів і запасних частин насоса. Які знаходяться на межі виходу з ладу або повністю непридатні до подальшого використання;
  • чистку і зміну фільтрів;
  • перемотування електродвигуна;
  • початковий введення обладнання в експлуатацію у відповідності з усіма технічними вимогами. Що стане гарантією його безперебійного функціонування;
  • настройку оптимального споживання приладом енергоресурсів;
  • постійний контроль роботи пристрою.

 

Всі необхідні маніпуляції можуть виконуватися безпосередньо на території замовника, позбавляючи від тимчасових витрат на транспортування обладнання до нас.

Як правило, будь-який насосне обладнання вимагає своєчасного профілактичного огляду і в разі виявлення несправностейремонту або заміни запчастин. З якою періодичністю повинен здійснюватися контроль, залежить від деяких факторів:

  • характеристики насоса;
  • пропускна здатність насосів і станцій;
  • обсяг відстійника.

Обслуговування КНС включає в себе транспортування насосних станцій на поверхню. Проводиться обмивка агрегату від мулу, по необхідності проводиться заміна масла. Корпус проходить ретельну перевірку на предмет корозії і при її виявленні покривається складом, що перешкоджає її появі.

 

ДЕ ЗАМОВИТИ ЕФЕКТИВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ НАСОСІВ?

Фахівці нашої компанії проведуть обслуговування КНС на професійному рівні і з дотриманням всіх необхідних вимог. У нас ви можете замовити послугурегулярного профілактичного огляду і укласти договір на певний період, тим самим убезпечивши себе від зайвих фінансових витрат.

Вам не потрібно буде займатися транспортуванням обладнання для його огляду і ремонту, досить викликати наших майстрів будь-яким зручним для вас способів і вони виїдуть безпосередньо до вас за вказаною адресою.