НЕРЖАВІЮЧІ ГРЕБІНКИ

Нержавіючі гребінки – це важливий елемент функціональної опалювальної системи. Складно уявити собі правильну роботу даної системи без використання розподільчих нержавіючих гребінок.

Нержавіючі гребінки: особливості роботи

Залежно від кількості контурів і складності організації опалення, обрані для монтажа гребінки, матимуть свої особливості. Зокрема кількість контурів і «споживачів», а також методи підключення.

Ми виробляємо і реалізуємо якісні розподільні колектори з нержавіючої сталі. Які дозволяють швидко і продуктивно провестимонтаж опалювальних систем будь-якої складності. Основними перевагами використання наших розподільників є:

  • простота установки;
  • істотне зниження споживання енергоресурсів при продуктивній роботі основних елементів теплообміну;
  • відсутність необхідності установки термостатів і сервоприводів, що дозволяє не тільки заощадити кошти, а й виключити додатковий витрата електроенергії, необхідної для роботи цих пристроїв;
  • довговічність;
  • отримання максимально автоматизованої системи опалення, роботу якої легко регулювати.

Послуги компанії “Гідровес”

Менеджери компанії «Гідровес» підберуть найоптимальніший варіант розподільної гребінки, що задовольняє всім технічним умовам і вимогам, оперативно оброблять замовлення і доставлять його клієнту, що не змушуючи покупця втрачати час в очікуванні появи потрібної позиції на складі.

Кваліфікований персонал, постійна наявність всіх комплектуючих, індивідуальний підхід до кожного клієнта – стане приємним доповненням до демократичною ціною і високій якості обслуговування.

Можливо, Вам будуть цікаві інші комплектуючі для монтажа:

Гідрострілки

Байпасні вузли

Свердловинні оголовки

Водовимірювальні вузли