ПОЗВОНІТЬ НАМ(067) 442-57-60
ПОЗВОНІТЬ НАМ(044) 221-46-76
ГРАФІК РОБОТИПн. - Пт. 8.00 - 17.00
Заявка на ремонт

Насоси і насосні станції досить часто використовуються на великих промислових підприємствах. Перш за все насоси в виробництві необхідні для забезпечення функціонування системи водопостачання. А також для ефективної циркуляції різних рідин в виробничих апаратах.

Крім того використання насосних станцій застосовується на різних стадіях виробничого процесу.

Насоси в промисловості

Насоси в виробництві можуть використовуватися для різних цілей:

  • при необхідності примусової циркуляції рідин у всіляких виробничих апаратах;
  • охолодження, опалення, термо- і вологорегуляція;
  • підтримання постійного тиску;
  • полив, іригація і дренаж в агротехніці;

 

Охолодження скважинних насосів

Термін служби погружного насоса свердловини безпосередньо залежить від йогоохолодження в процесі роботи. Тому головне в питанні довговічності роботи свердловинного насоса – забезпечити температуру обмоток електродвигуна в допустимих межах.

Тому, при проектуванні насосної системи водопостачання зі свердловини на базі насосу потрібно враховувати умови охолодження.

 

Насосні агрегати

Насосні агрегати застосовуються у всіх галузях промисловості. Перший сектор виробництва – сільське і комунальне господарство, також транспорт і в побутових цілях.

Насосні агрегати відносяться до класу енергетичних машин, в яких механічна енергія приводу перетворюється в енергію потоку рідини (в тому числі і з певним відсотком твердих включень).

 

Виробництво станцій пожежогасіння

Станція пожежогасіння – це автоматизоване обладнання, призначене для локалізації та ліквідації загорянь в приміщеннях побутового та промислового характеру.

Пристрій таких установок багато в чому нагадує конструкцію стандартних насосних станцій водопостачання. Але істотним їх відмінністю є висока продуктивність системи і повна безвідмовність, завдяки чому можна добитися ліквідації загорянь за короткий час, запобігши поширенню вогню і виникненню великого пожежі.

Виробництво станцій водопостачання

У сучасному світі ефективна робота підприємств неможлива без використання надійних насосних станцій водопостачання. Крім того, без системи водопостачання зараз не обходиться жоден житловий об’єкт.

Водяні насоси та насосні станції використовуються для організації безперебійної подачі питної або технічної (хімічно неагресивної) води. Такі системи знайшли своє застосування у виробництві, важкої і легкої промисловості, аграрному секторі та багатьох інших сферах.

 Компанія «Гідровес» є виробником насосних станцій різних модифікацій, що дозволить кожному клієнту підібрати оптимальний, що задовольняє всім початковим умовам, варіант за прийнятною ціною. 

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

* ЗАПОВНІТЬ ЛАСКА ВСЕ ПОЛЯ ЩОБ НАШІ МЕНЕДЖЕРИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ВАМИ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ВСІХ ДЕТАЛЕЙ ЗАМОВЛЕННЯ