ПОЗВОНІТЬ НАМ(067) 442-57-60
ПОЗВОНІТЬ НАМ(044) 221-46-76
ГРАФІК РОБОТИПн. - Пт. 8.00 - 17.00
Заявка на ремонт
НАСОСИ СЕРІЇ ROMA

НАСОСИ СЕРІЇ ROMA

У нашому асортименті з'явилися насоси серії ROMA італійського виробника OFT Pumps. Ці насоси призначені для підняття води з свердловин діаметром від 125 мм. Особливість їх у тому, що з заводу вони йдуть в комплекті з 30-ти метровим зануреним кабелем H07RN-F. Це не тільки здешевлює Вам закупівлю обладнання майже на 1500 гривень, а й значно підвищує надійність роботи Вашої системи водопостачання, тому як монтажники не завжди можуть правильно спаяти кабельну муфту, а то і просто скручують кабелю ізоляційною стрічкою.


Спеціалісти сервісного центру «Гідровес» допоможуть Вам зробитиправильний вибір водного насоса. А також у разі несправності здійснити ремонт насоса якісно і в максимально швидкі терміни.


Також хочемо підкреслити. Який би тип водного насоса або станції Ви б не вибрали, важливо експлуатувати пристрій правильно. А також періодично віддавати насос напрофілактичний огляд спеціалістом. Рекомендуємо уважно ознайомитися з інструкцією по експлуатації пристрою, а також гарантійним зобов'язанням виробника. А також здійснюватимонтаж насоса Київ тільки за допомогою професіоналів. Можливо, Вам будуть цікавийремонт і діагностика інших насосів: Sprut Saer Speroni Technojet

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

* ЗАПОВНІТЬ ЛАСКА ВСЕ ПОЛЯ ЩОБ НАШІ МЕНЕДЖЕРИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ВАМИ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ВСІХ ДЕТАЛЕЙ ЗАМОВЛЕННЯ