НАСОСНІ АГРЕГАТИ

Насосні агрегати застосовуються у всіх галузях промисловості, сільському і комунальному господарстві, на транспорті і в побутових цілях. Вони відносяться до класу енергетичних машин, в яких механічна енергія приводу перетворюється в енергію потоку рідини (в тому числі і з певним відсотком твердих включень).

Види насосних агрегатів

За принципом дії насоси підрозділяються на дві основні групи: динамічні і об’ємні.

До першої відносяться насосні агрегати, де рідина під впливом гідродинамічних сил переміщається в камері постійно сполучених з входом і виходом насоса.

насосные агрегаты

До групи динамічних насосів відносять: лопатеві (відцентрові і осьові), насоси тертя (вихрові, дискові, черв’ячні і гідроструминні) і інерційні (вібраційні).

До об’ємних відносяться насоси зворотно-поступальної дії (поршневі і плунжерні), а також ротаційні (шестерні і гвинтові) насоси.

Наша компанія здійснює монтаж, ремонт і обслуговування насосних агрегатів. З усіх питань телефонуйте: (067) 442-57-60, (044) 221-46-76.

Насосні агрегати використовуються в великих містах і на великих промислових підприємствах для забезпечення безперебійного водопостачання. З їх допомогою досягається необхідна потужність і тиск в системі.

В даний час великі промислові виробництва не можуть обійтися без використання насосних агрегатів.

Характеристика насосных агрегатов

Насосні агрегати бувають двох типів, виходячи з принципу пристрою робочої камери:

  • Об’ємні – в яких рідина перекачується завдяки зміною робочої камери. Найчастіше такі агрегати використовуються в хімічній і харчовій промисловості
  • Динамічні – які засновані на перетворенні енергії і застосовуються для перекачування води.

На промислових підприємствах найчастіше використовується динамічні насоси , а саме їх лопатевої вид.

насосные агрегаты Гидровес

Лопатеві насоси, в свою чергу, діляться на осьові насоси і відцентрові насоси.

Осьові насоси – насоси, в яких рух робочого тіла відбувається в осьовому напрямку. Вони широко використовуються в атомній енергетиці і в будівельних організаціях. Також осьові насоси застосовуються в установках систем зрошення і каналізації. Вони бувають капсульні, заглибні, вертикальні і горизонтальні.

Відцентрові насоси – насоси, в яких рух робочого тіла відбувається за рахунок відцентрової сили і протікає перпендикулярно осі обертання ротора. Вони застосовуються в системах пожежогасіння та опалення. Грунтові відцентрові насоси здійснюють перекачування води і грунтів і застосовуються в гірничодобувній галузі.

Чому потрібно вибрати компанію Гідровес для проектування насосних агрегатів

Компанія «Гідровес» здійснює монтаж, установку і обслуговування насосних агрегатів, а також, при необхідності, їх подальший ремонт виходячи з вимог замовника. Ми пропонуємо повністю готові до експлуатації станції пожежогасіння.

Перевагою нашої продукції є те, що наші станції пожежогасіння відрізняються справністю і багатофункціональністю, підходять для частого використання, мають тривалу гарантію і порівняно дешеву вартість. Крім того, наша компанія здійснює обслуговування насосних станцій пожежогасіння і зробить ремонт станції в найкоротші терміни.

Фахівці компанії «Гідровес» спроектують насосну станцію пожежогасіння, яка підходить саме для вашого об’єкта.

Можливо Вам буде цікаво інші послуги:

Виробництво станцій водопостачання

Виробництво станцій пожежогасіння

Насосні станції

Сорочки охолодження свердловинних насосів