Монтаж свердловинного насоса

Обійтися без послуги “монтаж свердловинних насосів” власникам заміських будинків вкрай складно, адже це практично єдина можливість організувати безперебійну подачу води в приміщення з свердловин.

На ща звернути увагу?

Особливу увагу тут слід приділити вибору обладнання, яке повинне підбиратися виходячи з наступних критеріїв:

  • вихідних розмірів свердловини (глибини і ширини);
  • необхідної потужності пристрою (її має бути достатньо для отримання нормального напору води);
  • цінової політики (хороший насос не може коштувати дуже дешево).

Після того, як відповідна модель обрана, слід впритул зайнятися пошуками фахівців. Вони повинні бути здатні зробити якісний монтаж свердловинних насосів. Адже навіть незначна помилка, допущена в ходімонтажу, може привести до некоректної роботи системи водопостачання. А також стати причиною аварійної ситуації, що вимагає серйозних матеріальних витрат для її ліквідації.

Особливості монтажу свердловинних насосів

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії виконають якісний монтаж свердловинних насосів різних модифікацій. А також допоможуть підібрати найбільш підходящу до вихідних умов модель. До того ж налаштують обладнання на економний режим роботи. При цьому збережеться максимальна продуктивність приладів.

Оперативна обробка заявок і негайний виїзд на місце майстра – ще один плюс співпраці з нами. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому не змушуємо їх чекати.

Іноді бувають ситуації, коли проблему з водопостачанням можна вирішити тільки бурінням свердловини і установкою спеціального насоса. Його потужність дозволяє забезпечитинормальний напір в домі.Так надходять власники будинків на території з посушливим кліматом. А також коли з якихось причин від колодязя неможливо забезпечитиводопостачання всього будинку.

Компанія «Гідровес» має великий досвід в установці насосів у свердловини і може похвалитися безліччю задоволених клієнтів. Ця процедура не з легких, але коли ситуація з водопостачанням критична, установка свердловинного насоса – єдиний вихід.

Схема монтажу свердловинних насосів

Все починається з буріння свердловини. Її глибина буде залежати від залягання підземних вод у вашій місцевості, іноді вона може досягати 200 метрів. Після закінчення цього етапу можна приступати до вибору свердловинного насоса. Наші фахівці підбирають насосну станцію для кожного замовника індивідуально, враховуючи всі аспекти: параметри свердловини, потреби сім’ї та цінову категорію насосів. На етапі планування майбутньої насосної системи проводяться численні розрахунки. А також виміри для максимальної наочності і зручності для замовника.

Далі приступають до монтажу свердловинного насоса. Цим займаються тільки висококласні майстри з багаторічним досвідом роботи в цій сфері. В процесі монтажу враховуються всі тонкощі і особливості насосів, що робить їх експлуатацію легкої і зручної для клієнта. Цей етап – фундамент правильного і довгострокового функціонування насосної станції і саме від нього залежить успіх всього монтажу.

Після установки свердловинного насоса необхідно зайнятися підключенням функціональних блоків. Залежно від ваших потреб, від насоса через магістральну трубу проводять водопостачання до побутової техніки і сантехніки. Наші майстри виконають це завдання з мінімальним втратою для ремонту.Для того, щоб отримати бажане, потрібно з чогось почати. Почніть з дзвінка в «Гідровес» і все заплановане ми виконаємо швидко і якісно!