МОНТАЖ СТАНЦІЙ ПІДВИЩЕННЯ ТИСКУ

Монтаж станцій підвищення тиску стане відмінним рішенням для жителів багатоквартирних будинків.

Проблема недостатнього напору води знайома багатьом жителям багатоповерхових будинків і власникам заміських ділянок. Ці незручності викликані браком тиску води у всій системі водопостачання, що вимагає негайного виправлення. Відмінним рішенням такої проблеми стане придбання та встановлення насоса підвищення тиску.

Особливості станцій підвищення тиску

Цей агрегат може використовуватися не тільки для приватних будинків. Він прекрасно підходить і для багатоквартирних будівель. Він відповідає за забезпечення нормальної подачі води в кожне житлове приміщення. А також дає можливість мешканцям спокійно користуватися не тільки пральними і посудомийними машинками, а й водонагрівачами та іншої, пов’язаної з водою, технікою.

Специфіка монтажу станцій підвищення тиску

Вибір підходящої станції підвищення тиску – процес, що вимагає кваліфікованого підходу. Тут важливо зробити упор на вихідні умови, правильно розрахувати середньодобове споживання води. А також чітко з’ясувати необхідну потужність приладу, зрозуміти діапазон робочих температур. Ще одним важливим фактором вибору установки є вироблений нею під час роботи шум. Тут слід або посилити звукоізоляцію житлових приміщень, або віддавати перевагу більш сучасним і безшумним агрегатів.

Вибір відповідної моделіі монтаж насоса варто довірити кваліфікованим фахівцям, які зможуть швидко і правильно розрахувати всі параметри, а також дати кілька порад, що дозволяють зробити роботу станцій підвищення тиску економною.

Насосні станції підвищення тиску води стали справжньою знахідкою для тих, в чиїх будинках виникла проблема недостатнього напору. Це оптимальне рішення як для власників приватних будинків, так і для жителів квартир в багатоповерхових будівлях. Сервісний центр «Гідровес» надає повний комплекс послуг по монтажу станцій підвищення тиску,а також обслуговування. Ми готові з радістю зайнятися вирішенням вашої проблеми.

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРИ МОНТАЖІ СТАНЦІЇ ПІДВИЩЕННЯ ТИСКУ?

Є кілька аспектів, зважаючи на які можна з легкістю добитися хорошого результату. Для початку потрібно дізнатися вихідні дані тиску в вашій системі водопостачання. Виходячи з цих даних, наші кваліфіковані фахівці підберуть необхідну насосну станцію підвищення тиску індивідуально для вашого будинку. Після розрахунків і узгодження із замовником потрібно приступати до монтажу. Слід бути готовим до того, що в процесі експлуатації насосна станція може шуміти. Адже вона виконує функцію накопичення і підтримки необхідного тиску в системі. Для мінімізації шуму потрібно застосовувати звукоізолюючі матеріали.Компанія «Гідровес» завжди готова вирішити Ваші проблеми з водопостачанням, надаючи тільки якісні послуги з гарною вартості.