ПОЗВОНІТЬ НАМ(067) 442-57-60
ПОЗВОНІТЬ НАМ(044) 221-46-76
ГРАФІК РОБОТИПн. - Пт. 8.00 - 17.00
Заявка на ремонт

Після покупки насоса часто виникає питання його подальшого монтажу. Для забезпечення правильного та ефективного функціонування насосарекомендуємо звертатися до спеціалізованої монтажної компанії.

Компанія «Гідровес» надає послугумонтаж насоса в Києві , а також гарантує високу якість виконаних робіт.

Монтаж каналізаційних насосних станцій

Каналізаційні насоси – це відмінне рішення для приватних будинків в умовах неможливості підключення до централізованих комунікацій.

Монтаж каналізаційного насоса відбувається безпосередньо на об’єкті.

Монтаж станцій підвищення тиску

Станції підвищення тиску/strong> – обов’язковий елемент в умовах низького напору води.

Монтаж станції підвищення тиску може здійснюватися як в приватних будинках і заміських будівлях, так і в багатоквартирних будинках.

Монтаж свердловинних насосів

Якщо Ви власник приватного будинку, Вам просто не обійтися без свердловинного насоса. Але довірити його установку краще професіоналам.

Наші фахівці зроблять монтаж свердловинного насоса швидко і якісно. А також допоможуть налаштувати його на економний режим, при цьому не знизивши продуктивність агрегату.

Монтаж побутових насосів і станцій

Створення повноцінної системи водопостачання – завдання, яке вимагає досвіду і високої кваліфікації фахівця. Адже найменша помилка може призвести до несправності або ж пошкодження Вашого пристрою. Що в свою чергу спричинить за собою відсутність води в будинку.

 Для того, щоб уникнути неприємних ситуацій, довірте монтаж побутових насосів і станцій професіоналам.Фахівці компанії «Гідровес» зможуть виконати монтаж насосних станцій будь-якої складності у відповідності з усіма технічними вимогами і характеристиками агрегату. Отже, це забезпечить безперебійну подачу води в необхідних кількостях. Крім цього, за бажанням клієнта, можуть бути проведені роботи з налаштування оптимального споживання електроенергії обладнанням.

 

 

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

* ЗАПОВНІТЬ ЛАСКА ВСЕ ПОЛЯ ЩОБ НАШІ МЕНЕДЖЕРИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ВАМИ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ВСІХ ДЕТАЛЕЙ ЗАМОВЛЕННЯ