КАНАЛІЗАЦІЙНИЙ НАСОС

Каналізаційні насоси – это специфічне дороге устаткування, що застосовується для перекачування стічних вод і нечистот.  Гарантує ефективну роботу всієї каналізаційної системи.

Залежно від потужності і пропускної здатності, вони можуть використовуватися як в побутових, так і в промислових цілях. Дозволяючи організувати відведення каналізаційних вод з приміщення в потрібне місце.

ремонт канализационного насоса

На жаль, порушення умов експлуатації, а також відсутність регулярних профілактичних заходів часто призводить до виходу обладнання з ладу. Це завдає чимало клопоту його власнику, вимушеного шукати вихід з ситуації, що склалася.

Ремонт каналізаційного насоса спеціалістам Гідровес

Виконати швидкий і якісний ремонт каналізаційного насоса будь-якого ступеня складності зможуть фахівці компанії «Гідровес». Яка володіє не тільки високою кваліфікацією, але і багаторічним досвідом роботи з подібними насосами.

Ми ґрунтовно підходимо до питання обслуговування клієнтів. Тому налагодили можливість діагностування та виконання відновлювальних робіт безпосередньо на території замовника. Це дозволяє економити його кошти і час, необхідні для транспортування обладнання до нас.

Крім виконання ремонтних робіт, ми надаємо послуги обслуговування каналізаційних насосів і станцій профілактичного характеру. Вони дозволяють запобігти виникнення неполадок і істотно продовжити термін служби приладу.

Для того, щоб підприємство могло стабільно функціонувати, а життя в будинку була комфортною – необхідно налагодити відведення побутових відходів. Там, де вони з яких-небудь причин не можуть зливатися в каналізаційну систему, проводиться установка каналізаційних насосів.

Специфіка каналізаційного насоса

В основному, каналізаційні насоси використовуються в промислових цілях. Але існують також і побутові каналізаційні насоси. Вони мають невеликі габарити і невелику потужність. Цей тип насосів також називають фекальними.

Як правило, каналізаційні насоси виготовляються з високоміцних матеріалів, а розміщений в них подрібнювач. Він дробить великі частки і не дає засмітитися каналізаційних труб, робить роботу насоса довговічною. Проте, при постійному використанні і порушенні правил експлуатації буває так, що каналізаційний насос працює нестабільно, видає сильний шум або неприємний запах. Все це ознаки того, що насос потребує ремонту.

Не намагайтеся виконати ремонт каналізаційного насоса самостійно – зверніться за допомогою до фахівців!

Компанія Гідровес надає для своїх клієнтів весь спектр послуг по ремонту, монтажу і обслуговування насосів підвищення тиску найвідоміших брендів, зробіть заявку прямо зараз.