ПОЗВОНІТЬ НАМ(067) 442-57-60
ПОЗВОНІТЬ НАМ(044) 221-46-76
ГРАФІК РОБОТИПн. - Пт. 8.00 - 17.00
Заявка на ремонт
Гарантійний ремонт насоса: інструкція для споживача

Гарантійний ремонт насоса: інструкція для споживача

При несправності насоса часто виникають питання з приводу схеми Ваших дій в ситуації, що склалася. Крім цього гарантійний ремонт насоса в Києві вимагає чітких дій з Вашого боку. Для того, щоб такий важливий в домогосподарстві агрегат був якомога швидше «в строю». У цій статті Ви знайдете поради наших фахівців.

Перший і, напевно, найважливіший аспект

Це неправильно заповнений гарантійний талон. Чітко і повністю заповнені графи талона - це паспорт гарантійного ремонту насоса. Тому рекомендуємо Вам стежити за тим, щоб співробітник магазина заповнив гарантійний талон правильно і повністю. Як і з будь-якою технікою, перед експлуатацією насоса обов'язково уважно читати гарантійне зобов'язання виробника . Отже, потрібно виконувати всі пункти інструкції для того, щоб уникнути неприємних ситуацій в подальшому.  

Другий важливий аспект

Насос повинен бути встановлено спеціалізованим монтажним підприємством . Крім цього, безсумнівним плюсом є те, що фірма, яка продає насос, також його і встановить. Це важлива обставина, на яке ми рекомендуємо Вам звернути увагу. Таким чином, Ви зможете уникнути суперечок з ремонту насоса. Тому що підприємство, яке справило продаж і установку, бере на себе повну відповідальність.  

Третій аспект

Це правильне подовження проводу насоса . При монтажі насоса часто виникає питання про подовження проводу, тому що на насосах при продажу немає необхідної довжини шнура ( наприклад, під час закладання насоса на 100-метрову глибину). Тільки кваліфікований фахівець з монтажу може правильно розрахувати перетин і визначити належного виробника дроту, грунтуючись на своєму досвіді. Також хочемо зауважити, що на сервісний центр обов'язково насос відправляється разом з муфтою, за допомогою якої подовжували провід. Експерт сервісного центру повинен бачити, яким чином був підключений насос. При неправильної непрофесійної установці і подовженні дроти можлива відмова від гарантійного ремонту насоса.  

Четвертий аспект

Перед відправкою на ремонт насос потрібно обов'язково відмити від бруду, накипу, іржі за допомогою мильного розчину і мочалки для того, щоб оновити вигляд насоса. Якщо під час експлуатації насоса виникли несправності або поломки, радимо Вам не панікувати, а звертатися в сервисний центр для швидкого вирішення ситуації, що склалася.  

Фахівці компанії «Гідровес» гарантують Вам швидкий і якісний ремонт насоса в Києві, а також зроблять правильний монтаж.

ЗАЯВКА НА РЕМОНТ

* ЗАПОВНІТЬ ЛАСКА ВСЕ ПОЛЯ ЩОБ НАШІ МЕНЕДЖЕРИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ВАМИ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ВСІХ ДЕТАЛЕЙ ЗАМОВЛЕННЯ