БАЙПАСНІ ВУЗЛИ

Байпас, або паралельна обведення, призначений для установки в системах опалення. А також служить для безперебійного їх функціонування. Навіть в разі необхідності проведення ремонтних робіт.

Що таке “байпасні вузли”?

Байпасні вузли – це відрізки труби певної конструкції, що встановлюються посеред зворотного і прямий проводки радіаторів. Вони проводять гарячу воду в обхід вийшов з ладу ділянки опалювальної системи.

Все байпасні вузли поділяють на дві основні групи:

  • байпаси зі зворотним клапаном, що встановлюються до циркуляційним насосам. Дозволяють опалення ще деякий час працювати на належному рівні. Навіть за умови відключення електроенергії
  • байпаси без клапана, призначені для проведення ремонтів в системі опалення без обмеження її функціонування.

«Гідровес» пропонує якісні байпасні вузли різних модифікацій, що відрізняються простий монтажу та експлуатації.

Наш ассортимент

У нас кожен зможе знайти те, що підходить саме для його системи опалення. До того ж отримавши детальну консультацію менеджера і швидку обробку замовлення.

Також до ваших послуг команда досвідчених кваліфікованих майстрів, які допоможуть провести монтаж байпасів. А також налагодити роботу опалювальних систем і виявити можливі неполадки на початковому етапі. Коли для їх ліквідації не буде потрібно значних матеріальних витрат і великої кількості часу.

Можливо, Вам будуть цікаві інші комплектуючі для монтажу:

Гідрострілки

Водовимірювальні вузли

Скважинні оголовки

Нержавіючі гребінки